Yazılar

Evde Masaj

Masajla terapi zamanınızın geldiğinizi düşünüyorsanız evde masaj deneyebilirsiniz, kadim masajlı terapi sanatının kalifiye olabilmesinde ve eşsiz bir uygulama keyfi yaşamanızda bu yazıda bulacağınız püf noktalarına, detaylara ihtiyacınız olacaktır.

Şu ana dek uyguladığınız ya da aldığınız terapiler içinde en iyisine ulaşabilmeniz için, size, ipuçları ve faydalı detaylar sunuyoruz.

Kaliteli Bir Evde Sunulan Masaj İstanbul Terapisi İçin İdeal Fikirler!

Masözünüzle diyalog içinde olmanız önemlidir. Terapiye ilişkin endişe duyduğunuz konular varsa, yada vücudunuzun herhangi bir bölgesine ilişkin takıldığınız bir ayrıntı söz konusuysa, evde verilen masaj hizmeti masözünüzle konuşup, bu noktaya dikkat çekmelisiniz.

Unutmayın, terapistinizin amacı, sizi rahatlatmak ve stresden uzaklaştırmaktır. Diyalog kurmak yardımcı olacaktır.

Evde düzenli olarak bisiklet kullanıyor ve zorlanıyorsanız, sırtınızı destekleyen ve masaj rahatlama için özel yastık edinmeyi düşünebilirsiniz. Bu yastıklar, kaslarin derinliklerine varıncaya dek hissedilecek bir evde özel masaj sağlar ve geziniz çok daha keyifli olabilir.

Evde profesyonel masaj sıasında kullanılan yağları sizin teninize doğrudan uygulamadan önce masöz bir miktarını eline döküp, ovalayarak masaja başlayacaktır. Aksi halde yarattığı his, masajın amacına uygun olmayacak, sizin daha gerilmenize sebep olacaktır.

Evde yapılan masaj mutlu son rahatlığı için bu gibi küçük detaylar dahi çok önemlidir.

İstanbul İli Evde MasözUzman bir masöz olmak için uzun süre çaba harcanması gerekir. Çok iyi terapi yöntemleri edinmek, yakın çevrenize öğrendiğiniz bu bilgileri uygulamakla geliştireceğiniz bir sonuçtur.

Kendinizi ne kadar rahat hissederseniz, o kadar referans geliştirecek ve her yeni uygulamanızın bir öncekinden daha iyi olduğunu farkedeceksiniz.

Eğer endişeliyseniz yada bazı psikolojik problemler yaşıyorsanız, aromaterapi size iyi gelecektir. Uzman cildinizi ovarken, terapi yağı konusunda, sizin seçeceğiniz aromayı kullanacaktır.

İstanbul evde mükemmel masaj keyfini yaşayın

Günümüzde yoğun iş ortamı, günlük koşuşturma ile birlikte cadde, alışveriş merkezi gibi kalabalık ortamların getirdiği stres herkesi yormaktadır. Bu yorgunluktan kurtulmak ve sağlımızı yeniden kazanmak için sağlık destek tedavilerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu sağlık desteğini sağlamak amaçlı olarak bedeninizi yenileyici ve canlandırıcı terapiler için uzman masözlerimizle irtibata geçebilirsiniz. 🙂 Elbette rahatlatıcı uygulamalara erişim konusunda bizi arayabilirsiniz.

Evde olan masaj salonu oluşturmak gibi bir isteğiniz yoksa masözünüzden gerekli yağ ve kokuları getirmesini isteyebilirsiniz. Bununla birlikte evde masaj salonu İstanbul içinde edinmek çok kolaydır, sık sık masajla terapisi alıyorsanız özel bir salon masası temin etmeniz, sizin masajdan alacağınız faydayı arttıracak önemli bir faktördür.

Ayak masajı bir terapi uygulama seansının önemli adımlarındandır. Ayaklarımızdaki bazı bölgelere özel terapi uygulaması vücuttaki organlara olumlu etki yapmaktadır. Ayak masajının aynı zamanda anksiyete tedavisinde de önemli rol oynadığı saptanmıştır.

Özel masöz hizmeti sırasında ayaklarınıza daha uzun masajın yapılmasını isteyebilirsiniz.

Adelelerinizdeki gerginlikten şikayet ediyorsanız, kapsamlı bir eve özel masaj terapisine de katılamıyorsanız, sıcak taş evde masaj terapisi sizin için ideal olacaktır. Pürüzsüz, yumuşak taşların ısıtılması ve ciltde tutulması şeklinde gerçekleşir.

Vücutda gerginlik yaşanan bölgeyi, kas dokuları ve hücrelerini, taşların verdiği ısı gücü ile tedavi yöntemidir.

Eğer mükemmeliyetçi, çevrenizdeki her hatayı gören biri iseniz, evde İstanbul masaj terapi size yardımcı olabilir. Lökosit konusuna ve iltihapla savaşta yardımcı olacaktır. Ayrıca, enfeksiyonla mücadele eder, vücudunuzun bağışıklık sistemini güçlendirir. Sıkça rastlanan hastalıklara karşı bünyenizi dayanıklı kılar.

İstanbul İli Evde MasajKronik bir rahatsızlığınız varsa bunu terapistinizle mutlaka paylaşın.

Masajlı terapiden olumsuz yönde etkilenebilir bir hastalık, hamilelik yada başka bir fiziksel farklılık varsa, terapist bu konuyu gözeterek uygulama yapacak ve size faydalı hale getirecektir.

Bebek bekliyorsanız ve terapinize devam etmek istiyorsanız, İstanbul evde mükemmel masajın keyfi için özel masasında rahat etmeniz sağlanmalıdır, çünkü standart masajlar için imal edilmiş olan masalar hamileler için uygun değildir.

Hamile hanımlara hamilelilik sürecinin ilk üç ayında her hangi bir masajın uygulanmasının uygun olmadığı, bebek gelişiminin sağlıklı olması açısından belirtilmektedir.

Masajın kaslarda ve yumuşak dokularda birikeb zararlı maddeleri ortay çıkarması nedeniyle bu terapilerin ilk üç aydan sonra alınması ve sonrasında mutlaka düzenli olarak tekrarlanması önerilmektedir.

Doğum öncesi terapiler hem sırt hem de kalça bölümlerindeki stresin giderilmesi ve vücutta oluşan istenmeyen çatlakların tedavisi için son derece yararlıdır. Yeni bir terapi planlaması öncesi doktorunuzu danışmayı ihmal etmeyin.

Unutmayın ki doktorunuzla iş birliği içinde yapılacak uygulamalar hem sizin hem de bebeğinizin sağlığı açısından çok önemlidir.

Evde verilen masaj hizmeti için bizi arayabilirsiniz

Yastıklardan yardım alarak, vucudun bazı bölgeleri boşta bırakılmalı, bazı bölümleride desteklemelidir. Böylece daha rahat ve güvenli bir ortam sağlanmış olur. Hamilelik sırasında evde size masaj servisi terapisinin şüphesiz ki, hem anne sağlığına hem de bebeğin gelişimine etkisi büyüktür.

Hafif bir masajla terapi istiyorsanız İsveç masajı tam size göredir. Özellikle masaja yeni başlayanlar için ideal bir rahatlamalı masajın özgün türüdür.

Gün boyu bilgisayar başında kalıyorsanız, masajlı terapileri araları almanız uygun olur. Boynunuza, alın bölgesine ve sinüslere parmaklarınızla yapacağınız masajla terapi, sizi gün boyu aynı pozisyonda oturmanın olumsuz etkilerinden uzaklaştıracak, tutulmaları önleyecektir.

Parmaklarınızı, başınızdan başlayıp alına ve burun kenarlarına hafif bastırarak dolaştırın. Burunun iki yanına da hafif hafif çekerek bastırınız. Bu masajlarda uygun aralıklarla mola verilmesi size dinlence sunacaktır.

En iyi masaj uygulamasının sadece çok para harcadığınız yerlerde gerçek anlamıyla yapılabildiğini düşünmeyin, yanılırsınız. Spa, kaplıca, hatta küçük masajın uygulandığı salonlarda dahi iyi bir terapist ve uygun fiyatlı terapiler bulabilir ve terapinin size sunduğu tüm avantajları ekonomik şekilde elde edebilirsiniz.

Masajla terapinin çok yönlü rahatsızlıklara çare olabilecek etkileri saptanmıştır. Denemeye karar verdiyseniz, hemen ilk terapinize hazırlanın! 🙂

Masajın ne kadar olağanüstü bir tedavi yöntemi olduğunu ve evde uygulanan masaj terapilerinin inanılmaz farkını göreceksiniz.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir - Okumak İster Misiniz?

0