Yazılar

Masaj Salonu

Masajın yararlarını öğrenmeye biraz vakit ayırın, yaşantınızın akışı içerisinde, kişilerle bağınızı artıracak mükemmel bir uğraştır, masaj salonu ziyaretleri de yaşantınızın parçası olabilir.

Masajla terapi sanatı, öğrenilmesi gereken bir alandır. Bu konuya ilişkin ayrıntıları öğrenmeye başladığınızda faydalarını bizzat fark edeceksiniz.

Etkili Masajlar için Profesyonel Salon Deneyimi

Kendi kendinize ya da başka birine ayak masajı yaparak deneyim edininiz. Tabandaki oyuk bölgeye çalışmalısınız. Ayak tabanı boyunca parmaktan topuğa doğru çizgiler üzerinde masajda uygulamalısınız.

Tabandaki oyuk bölge ovulduktan sonra ise, baş parmaklara hafif bası uygulanan özel masajı yapılmalı ve ayağın merkezi de unutulmamalıdır.

Profesyonel masaj ve salonu masasına uzanmadan önce vücudunuzu esnetiniz. Böylece terapi cok daha etkili olacaktır. Hafif ağrı hissedilen bölgelerle kıyaslandığında, problemli bölgelere terapistinizin özellikle çalışması gerekir.

Rahatlatıcı bir terapi sunmanın bir diğer yöntemi de (Raking denilen) parmak uçlarıyla vurarak uygulanan masajın yöntemidir. Ellerinizi ayrı ayrı tutarak, kişinin sırtına, öne ve arkaya giderek uygulayın.

Terapi aldığınız kişinin bölgenizde kayıtlı olarak çalışıyor olmasına itina ediniz. Masajınız sırasında yaşayabileceğiniz incinme esnasında bu çok önemlidir. Dolayısıyla, izin belgesini sormanız, hiç de uygunsuz değildir.

Böylece pozitif olabilir ve güvenilir ellerde olduğunuza emin olabilirsiniz. Kadıköy masaj uzmanları deneyimlerini belgeleyecek sertifikalarını size güvenle sunacaklardır.

istanbul ili masaj salonuMasajlar gerçekte psikolojik ve fizyolojik olarak iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Kendinizi stresten uzak hissetmeniz de yeteince büyük bir kazançtır. 🙂

Astımlı çocuklara uygulanan masajla terapilerin, solunum problemlerinin giderilmesinde yardımcı olduğu bilinmektedir. Ovalama işlemi aynı zamanda, baş, boyun ve yüz bölgesinde stresli dokulara da iyi gelmektedir.

Masajdan tam bir sonuç almak istiyorsanız, relaks olun ve terapistinizin işini yapmasına müsaade edin.

Ayak masajı tüm gün süren yorgunluğa ve zonklamaya çok iyi gelir. İnternette ayak haritasını araştırabilir ve İstanbul profesyonel masaj salonu uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Ayakta, hangi bölgenin ovulmasının vücutta hangi semptomlara iyi geldiğini öğrenince şaşırabilirsiniz. Örneğin, ayak baş parmağının ovulması sinüs rahatsızlığını azalttığı gibi, vücut gerginliği de azaltmaktadır.

Masaj salonları İstanbul genelinde profesyonel hizmet sunarlar

İnternet üzerinde çok iyi referansları olan bir terapist arayınız. Diğer kişilerin hakkında iyi yorum yaptığı  bir terapist seçerseniz, kötü bir tecrübe ihtimali ortadan kalkar. Bağımsız bir platformda yazılmış yorumlar ve masajları salonu İstanbul yorumları, mutlaka ki gerçek görüşler olacaktır.

İstanbul masöz salonu uzmanınıza terapi öncesi tavsiyelerini sorun. Seans sırasında, tam bir gevşeme sağlayabilmek için, yapılması gerekenler nelerdir öğrenin. Masajınız sırasında kullanılacak herhangi bir malzemeye alerjik reaksiyon vermeniz ihtimali bile olabilir.

Eğer size rahatlatacak bir şarkı varsa bunu da talep edin, masaj salonu cinsellik beklentisi ise sağlık tedavi kurallarına uygun değildir. İsteklerinizi önceden belirtmeniz sayesinde relaks olmanız daha kolay gerçekleşecektir.

Eğer sıkça adelelerinizin sertliğinden şikayet ediyorsanız ve normal ovalama işlemleri sizi çok ağrıyan bölgeye yerleştirerek yapılan masajda dokularınızı ısıtarak stresi dışarı atacaktır. Adale ağrıları için Taksim masaj hizmetini tercih edebilirsiniz.

Vücudunuzun herhangi bir bölgesi de ekstra ovulmaya ihtiyaç duyuyorsanız, bunu ifade etmelisiniz. Unutmayın ki, terapistiniz sizin düşüncelerinizi okuyamaz. Masa başı bir iş sonrası tutulan omuzlar, ya da uzun yürümenin sonucunda bacak ağrıları çekiyorsanız, bu durumu İstanbul masaj salonu terapistinizle paylaşın.

Her ne tür masajı uygulayacaksanız ve ne olursa olsun partnerinizi memnun edecek, relaks kılacak bir terapi için, rahat bir uygulama masası en gerekli unsurdur.İstanbul masaj salonları size en kaliteli masaja uygun masalar ile hizmet vermektedir.

Masajın gerçekleştirilmesi sırasında eller ve ayakları ihmal etmemek gerektiğini hemen hatırlayalım. Bu organlar, bütün vücudun duyarlılığını üstlenirler ve masajın uygulanması boyunca relaks olabilmekte çok etkindirler. Eller ve ayaklara odaklanarak, gerçek bir gevşeme sağlayınız.

Masaj salonları keyifli bir ortam sunar

Evliliğiniz sebebiyle anksiyete yaşıyorsanız, deneyimli uzmanların çalıştığı bir profesyonel salon size yardımcı olabilir. Yoğun bir iş günü sonrası arkadaşınızın yapacağı bir masaj, gerginliğinizi alacak ve dolayısı ile sevginizi özgürce gösterebilmenize yardımcı olacaktır.

Eşinizle birlikte daha güzel zaman geçirmeye pozitif bir bakış açısı sunacaktır. Stresin ortadan kalkması sizi ona karşı daha olumlu davranmaya sevk edecektir.

istanbul ili masöz salonuMasaj lı salon deneyimi kapsamında sağlık terapisi yapılırken derin nefes almayı unutmayınız. İyileşmenin sağlanabilmesi ve masajın tüm vücudunuza fayda sağlayabilmesi buna bağlıdır.

Meditasyon konumu için burundan nefes alıp veriniz.  Aldığınız her nefesin karına kadar ulaştığına emin olmalısınız.

İyi bir masaja ait hizmet alınması için çok para harcamanız gerektiği inancını bir kenara bırakın. Çünkü bu her zaman doğru değildir. Adı duyulmuş Spa’ların tercih edilmesi alışıla gelmiş bir davranıştır.

Oysa ufak ancak profesyonel hizmet ile aynı kalitede masajı yaptırabilmeniz mümkündür. Aynı hizmeti yarı fiyatına dek varan tarifelerle bulabilirsiniz, bu konuda masaj salon fiyatları incelemenizi öneririz.

Eşiniz ya da partneriniz İle, ilk günlerdeki ilişkinize dönmek için masajı kullanmak idealidir. Herhangi bir yerden masajla terapi almanızdan çok, eşinizle birbirinize yapacağınız masaj, ilişkinizi canlandıracak, yakınlaşma sağlayacaktır. Birlikte güzel zaman geçirmenize sebep olacak ve eşinize kendini özel hissettirecektir.

İstanbulda masöz salonu hafif masajın yöntemleri

Başınızda çok fazla rahatsızlık hissediyorsanız Kraniyosakral masajı deneyiniz ya da bunu masaj salonu ile uygulatabilirsiniz. Ayak ucundan başa kadar tüm vücudu hedef alan kemikleri, kasları, hem de zarları içine alan bir adele masajı yöntemi olan ve çok hafif dokunuşlarla uygulanan bu masajlar sizin için doğru seçim olacaktır. İlerleyen yaşlarda, eskiden beri bir türlü geçmeyen baş ağrılarından, sırt ağrısından şikayetçi iseniz, travmaya dahi etkili olan bu masajı denemelisiniz.

Masajın, artık bir çok kişinin ilgi alanına girmesi normaldir. Belli başlı noktaları bilmeden masaja katılmak yerine, sizin için hangi teknikle uygulanan masajın doğru seçim olacağını sorgulamak mantıklıdır. İhtiyacınız olabilecek tüm ön bilgiler ise, bu yazıda size verilmektedir, doğru masaj uygulanan seans salonu seçiminde bol şanslar!

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir - Okumak İster Misiniz?

0