Yazılar

Masöz Hizmeti

Daha önce hiç masöz hizmeti almadıysanız, birinin tüm vücudunuzu ovması hissi sizin için yeni bir durumdur. Aslında bu prosedür, tahmin ettiğinizden biraz daha karışıktır. Bu makaleyi okumaya devam ederseniz, profesyonel masöz seans hizmeti ve masajın size faydaları konusunda daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Kaliteli Masöz Uygulama Hizmeti İstanbul için Tüyolar

Masaj yaparken omuz ve boyunu unutmayınız. Bu iki önemli bölgeye dikkat etmelisiniz. Sırta masaj yoğunlaşırken, omuz ve boyundaki gergin noktalar, muhafaza olur. Bu bölgeleri, İstanbul evde masöz uzman hizmeti esnasında özellikle ovarak, tam bir rahatlama sunulması mümkündür.

Bazı kişiler, masaj almak konusunda rahatsızlık duyabilirler. Terapistinize ağrı duyduğunuz sırt, boyun, diz gibi bölgelerde hissedilen ağrıları ifade ediniz, masöz hizmeti verenler bunu dikkate alarak uygun terapi tekniğini seçecektir.

Masöz hizmeti ile masaj boyunca nefesinizi kontrol ediniz. Eğer ilk kez masaj yaptırıyorsanız, terapi sırasında kaygı ve endişe duymak olasıdır. Bir profesyonelin elinde olduğunuzu unutmayınız. Nefes alışlarınız normal ritmde olmalıdır, Aksi halde relaks olabilmeniz de mümkün değildir.

Ev ve işyerlerine giden bir terapistiniz olduğunu düşünün. Hem benzin parası ödemeyeceksiniz, hem de bir yer kiralamaları gerekmediği için tarifeleri daha uygun olacaktır. İstanbul evinde masözden hizmet sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

istanbul ili masöz hizmetiKendinizi relaks kılarak, terapistinize yardımcı olunuz. Masajı yapan terapist, birçok yönden eğitim almış, işinin gereklerini bilen, vücudu tanıyan ve sizin için vücudunuzun ağrılı her noktasına en uygun masajı seçebilecek, en verimli şekilde terapiyi tamamlamanızı sağlayacak kişidir.

Seans veren uzmanın ellerini, yetenek ve bilgisini kullanabileceği şekilde kullanmasına müsaade ediniz. Yavaşça ovma, dokuları tamamen stresden uzaklaştıracak bir yöntemdir.

Ama eğer istersiniz masajı hızlandırmak tabiiki mümkündür. O zaman sinir düğüm noktalarında daha hızlı çalışılması gerekir.

Masajla terapi yapıyorsanız, elleri ve ayakları da ovmalısınız. Bu noktalar, vücudun duyarlı, hassas bölgeleridir. El ve ayaklara yapılan masaj, tüm vücudunuzu rahatlamış ve stresden arınmış hissettirir.

Masözün hizmeti ile İstanbul’da sağlıklı yaşam

Hamileyseniz, masaja uygun tasarlanmış özel masada dikkatli olmalısınız, bir masaj salonuna gidemiyorsanız evinde masöz hizmeti alabilirsiniz. Vücudunuza destek yapabileceğiniz yastıklara ihtiyacınız olacaktır. İstanbul’da evde hizmet veren masözün desteği sizi rahatlatacak ve hem anneyi hem de bebeği koruyacak ortam oluşturulması konusunda da yardımcı olacaktır.

Uygun yastık, kumaş ve havluların kullanımı ile zarar görmeden masajinız tamamlanacaktır. Sırt bölgesini yükten ve dolayısıyla stresten uzak tutabilirsiniz. Yastıklar hem vücudunuzu konforlu hissettirecek, hem de sağlıklı bir şekilde seansı tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Kanserle mücadele verenler için terapi, iyileşme sürecine taşıyan bir köprü gibidir. Teşhisin şoku, tedavi yöntemlerinin ve ilaçların yan etkileri, duyduğunuz endişeye ve tüm ortaya çıkabilecek semptomlara karşı, sizi rahatlatarak, yardımcı olacak, mücadele gücünüzü artıracaktır.

Doktorunuz kanser veya neden olduğu rahatsızlıklar ile mücadelede masajlı terapi önermişse İstanbul evlere masöz den hizmeti size yardıma hazırdır.

En iyi masaj uygulanması sırasında terapi yağı kullanmak, odaya güzel bir koku ve tazelik katar. Kendinizi yenilenmiş, gençleşmiş hissedersiniz. Bunun yanı sıra cildi yumuşatma özelliği de vardır. Her zaman kaliteli ürünler tercih ediniz.

Masöz ün hizmeti evde sunulduğunda da uzmanımız en kaliteli ürünleri size getirecektir. Farkı göreceksiniz!

Çevrenizdeki birkaç medikal Spa ile temas kurun. Telefonla arayarak, randevu alsanız ne gibi avantajlarınızın olacağını öğrenin. Masajı uygulama yöntemlerini sorun. Hangisini denemek istediğinize karar verebilecek bilginiz olsun.

Bir medikal spa’ya gitmek istemezseniz, İstanbul masöz hizmeti size en uygun evinde  verilen hizmeti sunabilir.

Kendi evinde masözden hizmet alınabilir

Masaj, egzersiz öncesi ve sonrasında bünyenize yardımcı olur. Masaja başlamadan önce yapılan terapi için, kolları ve bacakları pompalama hareketiyle kan dolaşımını hızlandırabilirsiniz. Sonrasında ise, adalelerinize, ellerinizi ve hatta yumrularınızı kullanarak kalp atış ritminde dokunuşlarla masajı gerçekleştirebilirsiniz.

Omuzlara yapılabilecek en güzel masaj, ayı pençesi sıkıştırmasıdır. Omuzlarınızı parmaklarınızla 3 kez sıkıp bırakın. Evde masöz ile hizmeti aldığınızda da bu uygulamanın yapılmasını tercih ettiğinizi belirtin.

Gürültülü bir odada masajı yaptırmanın kazancı olamaz. Atmosfer relaks olabilmekte oldukça etkilidir ve sizi sakinleştirecek bir müzik de oldukça yardımcı olacaktır.

Bunun yanı sıra ışıkların loş olması relaksa yardımcı olacak diğer bir unsurdur, evlere masöz ile hizmeti esnasında uzmanımız ortama ilişkin önerilerini sizinle paylaşacaktır.

istanbul ili masaj hizmetiMasajla birlikte gerçekleştirilen terapiye neden ihtiyaç duyuyor sunuz? Bir incinme ya da yaralanma mı yaşadınız? Sırt ağrısı mı çekiyorsunuz? Relaks olmaya mı karar verdiniz?

Tam olarak hangi tip masajın size yarayacağına, uygun bir terapist bulunduğunuza emin olmalısınız.

Masajın uygulanması için profesyonel terapi alabileceğiniz uygun bir yer bulmalısınız. Doktorunuza danışınız. Yılların tecrübeleri ve süregelen ilişkileri doğrultusunda, sizin rahatsızlığınıza göre, iyi bir profesyonel tavsiye edecektir.

Sağlık klübünde bulunan egzersiz hocasına da size iyi bir terapist tavsiye etmesini isteyebilirsiniz.

Eklem iltihaplanmasından şikayetçi iseniz, profesyonel bir terapist size yardım edecektir. Normal bir masajın uygulanması, hem ağrılarınızı azaltacak, hem de çok iyi hissettirecektir. Anksiyete ile mücadele eder ve kan dolaşımına yardımcı olur.

Kısmi evde masaj uygulandığı bir seans alıyorsanız, alt çamaşır masaja engel oluyorsa, çıkartmalısınız. Eğer bunu yapmak istemezseniz, slip ya da tanga tipi çamaşır tercih edebilirsiniz. Bu yazıyla, masajın işleyişi konusunda bilgi sahibi oluyorsunuz.

Kazandığınız bakış açısıyla ile, mükemmel bir masöz aracılığı ile hizmeti alabilir, ya da uygulayabilirsiniz.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir - Okumak İster Misiniz?

0