Yazılar

Mutlu son masaj

İnsanlar tıpkı sinema filmlerinde olduğu gibi kendilerine terapi yaptırırken mutlu son masaj isterler. Yaşamın en büyük zevklerinden biri de harika terapiler yapmak veya yaptırmaktır. Günlük stresinizin eriyip gitmesine veya çiftlerin bir araya gelmesinde büyük etkileri vardır.

Masaja ilişkin yeteneklerinizi geliştirmek için birçok etkili öneri burada mevcut. Okumaya devam edin ve masajın yöntemleri ve sağlıklı yaşama katkıları hakkında her şeyi öğrenin. Hem yapmak, hem de yaptırmak hakkında.

İstanbul Masaj Salonu Mutlu Son Hakkında Merak Ettikleriniz

Masaj salonu mutlu son beklentisi masaja ait beklentilerini ve terapi seçim tercihinizi etkileyebilir. Kimi insanlar rahatsızlıklıklarından kurtulmak için masajı tercih ederken, bir kısmının tercihi ise sadece rahatlamak ve gevşemek isteğidir.

Her iki durumda da amaçlanan en iyi sonuç deneyimli masöz tarafından planlanacak profesyonel bir terapi ile sağlanabilir. Bu keyfe İstanbul mutlu son masöz inceliği ve ve deneyimi ile ulaşılabilir.

İstanbul mutlu sonlu masaj terapisi yaptığınız kişinin yerine rahatlıkla yerleştiğinden emin olun. İdeal olan, bir mutlu son masaj salonu masası ya da en azından rahat bir mat kullanmanızdır. Eğer bu ekipmanlara sahip değilseniz kişiyi rahat bir kanepeye veya destekleyicili bir yatağa yatırın. Kişinin başının desteklendiğinden de emin olun.

Masajı yaparken yaptığınız doğru miktarda güç kullandığınızdan emin olun. Yeterince güç uygulamamak ve fazla güç uygulamak arasında ince bir çizgi vardır. Bir süre pratik yapın. Mutlu son olan masaj salonları uzmanı terapi yaptığı kişiye gücünü fazla veya az kullanıp kullanmadığını soracaktır.

Terapi yaptıran kişinin geri dönüşü kullandığı gücün miktarını ayarlanmasında ve başarılı ve tatmin edici sonuçlara ulaşmada masöze ve uygulamayı yaptıran kişiye yardımcı olur.

Sırt masajında tırmıklama, yaygın kullanılan bir yöntemdir. Parmaklarınızı genişçe açın ve parmak uçlarınızı kullanarak, omuzlardan kalçalara doğru tırmıklama işlemini gerçekleştirin.

Masöz mutlu son için masajı yaptıran kişinin hoşlandığı kadar güç kullanır. Bu karşınızdakini rahatlatmanın ve beraber kaliteli vakit geçirmenin basit bir yoludur.

İstanbul İli Mutlu Son MasözMasajla tedavi terapistinizin devlete kayıtlı bir çalışan olduğundan emin olun. Eğer terapistiniz kayıtlı ve sigortalı bir elaman değilse, masajın gerçekleştirilmesi esnasında başınıza gelecek sakatlanmalara karşı kendinizi koruyamama riski altındasınız demektir.

Şüpheci davranmış gibi görünmekten korkmayın ve güvenilir ellerde olup olmadığınıza dair bir kanıt isteyin. Örneğin Kadıköy masaj uzmanları sertifikalarını sormanıza gerek kalmadan terapi odasında duvara asarlar.

Masajdan optimum fayda sağlamanın en zor fakat en gerekli adımı zihinsel dinginliğinizi sağlamaktır. Terapistiniz hazırlanırken derin nefes almanız çok önemlidir.

Masaj ve Mutlu Son İstanbul İçinde Hizmetinizdeyiz

Her solukta, aklınızda sağlınıza iyi gelmesi amacıyla aldığınız terapi deneyiminin güzel bir şekilde gerçekleşmesini düşünün, sizi sıkan ve stres yaratan düşünceleri unutun. Soluk verirken ise, tüm kötü düşüncelerin uzay boşluğunda kaybolduğunu hayal edin. Rahatlayana kadar bu egzersize devam edin.

Bedeninizin rahatlamasında mutlu son masöz uzmanına yardımcı olun. Kesinlikle bazı kasları ve bölgeleri kasarak “yardımcı” olamazsınız. Masajla sağlık tedavisi terapistiniz, en iyi mutlu son masaj için bedeninizi nasıl yönlendirmesi gerektiğini bilmektedir fakat sizin gevşememeniz durumunda işlerini yapmaları mümkün olmaz.

Az özce bahsettiğimiz şekilde derin nefes almayı deneyin ve olanlara izin verin. Terapistinizin harika bir iş çıkaracağına inanabilirsiniz ve ona güvenin.

Ayaklarınız göründüğünden çok daha hassastır. Bedeninizin bu bölgesinde birçok sinir ucu bulabilirsiniz ve ayaklarınıza masajın getireceği rahatlığı sağlayacak ovalama hareketlerini yapmak vücudunuzun başka bir bölgesinde hissettiğiniz ağrı veya acının giderilmesinde kullanılabilir.

Ayak masajı, stresi yenmekte oldukça kullanışlı bir araçtır. Masaj salonu terapinizde özellikle ayak masajı istediğinizi de belirtebilirsiniz.

Doktorunuzla masajın yöntemleri ve sağlığınızı iyileştirmek için düzenlenecek terapileri almadan önce görüşebilirsiniz. Sürekli sırt ağrıları veya kaslarınızda tutulmalar çekiyorsanız, doktorunuza masajın yararlı bir çözüm olup olmayacağını sorun.

Belki de doktorunuz size iyi bir masajın yapıldığı kliniği tavsiye edecektir. Doktorunuz terapinin belirlenmesi için bir reçete bile yazabilir.

Sağlıklı yaşam ve dinç bir bedene sahip olmak için planlanan terapileri yaptırmadan hemen önce sorumlu uzmanı, varsa vücudunuzda problemli bölgeler hakkında bilgilendirin.

Eğer bunu yapmazsanız seansınızın yarısı ihtiyaç duymadığınız bölgelere masajla harcanıp gidebilir. Mutlu son masöz ile iletişim kurmak, uzmanın sahip olduğu kısıtlı seans süresinde en doğru planla en uygun hareketleri yapmasını sağlar.

Masajla tedavi yaptırma konusunda yeniyseniz, kafanızı karıştıracak birçok sorunuz var demektir. Gözleriniz kapalı mı durmalı? Masajın ifası sırasında sohbet etmemeli misiniz?

Sırt üstü uzanırken gözleriniz açık mı durmalı? Tüm bu sorulara verilebilecek en iyi yanıt, size hangisi doğru geliyorsa onu yapmanızdır. Masajın amacı da rahatlamanız ve rahat hissetmenizdir.

İstanbul İli Mutlu Son MasajBol bol su tüketin. Masajlar; lenf sıvılarının, kaslardaki laktik asidin ve yumuşak dokularda biriken toksinlerin açığa çıkmasını sağlar.

Bu, masajdan sonra iyi hissedilmesinin ana nedenidir ancak su içmediğiniz takdirde bu toksinler vücudunuzdan atılamayacaktır.

Yeterli su içilmemesi masajdan sonra mide bulantısına veya kötü hissetmeye sebep olabilir. Böylesi bir durumda harcanan tüm emek ve para boşa gidecektir. Bu yüzden mutlaka bol bol su için!

İstanbul masaj mutlu sonu için ayaklarınızı ihmal etmeyin

Dürüst olalım ki masözünüz kirli ayaklarınızı ovmaktan pek hoşlanmayacaktır. Masözünüzün yanına gitmeden önce duş alın. Bu yalnızca masözünüzün size minnettar olması için gerekli değildir. Aynı zamanda mutlu son masaj sırasında sizi kendi kötü kokunuzu solumaktan da kurtarır.

Masajdan kalkarken yavaş hareket edin. Sağ tarafınıza dönün ve yavaşça oturur pozisyona geçin. Eğer ihtiyaç duyarsanız terapistinizden yardım isteyin. Ayağa çok hızlı kalkmayın ve odada çok hızlı hareket etmeyin. Masajdan sonra başınızın dönmesi olasıdır ve yavaş davranmak sizi kayıp düşmekten kurtarabilir.

Romantik masajlar rahatlamak için mükemmeldir. Birkaç kokulu mum yakın ve rahat, dinlendirici bir ortam kurun. Partnerinizin gevşemesini sğlamak için rahatlatıcı bir müzik açın. Kokulu yağlar da kullanabilirsiniz. Bu sayede partnerinizin kaslarının derinlerine kadar ulaşabilirsiniz.

Masaja gitmeden hemen önce duş almayı sakın ihmal etmeyin! Masaj salonları mutlu sonun sağlanması için öncesinde sağlıklı bir duş imkanı da sunarlar.

Masajın öncesi temizliğin, ilk ve en önemli sebebi  masözüne duyduğunuz saygıdır – siz yıkanmamış birine dokunmak ve herhangi bir uygulama yapmak ister miydiniz?- Bu sayede masajınız size çok daha iyi hissettirecektir.

Ayak parmaklarınızdan topuklarınıza kadar, kendi ayaklarınıza masajınızı uygulayın. Ellerinizin ön kısımlarıyla ayaklarınıza itici bir kuvvet uygulayın. Daha sonra parmak aralarına baş parmağınız ve diğer parmaklarınızı kullanarak zarif masajlar yapın.

Devamında ayakların üst kısmına dairesel ovma yapmaya başlayın ve ardından bileklere ilerleyin. Son olarak da  yumruğunuzla ayak tabanınızı ovun.

Bu teknikler en doğru masajı bulmanıza, partnerinize ne yapması gerektiğini öğretmenize ve kendi terapi yeteneğinizi geliştirmenizde size yardımcı olacak. Bunu partnerinizle de yapsanız, masaj için bir profesyonel de bulsanız iyi bir mutlu son ile biten masaj size en fazla keyif verecek aktivitelerden biridir. İyi şanslar.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir - Okumak İster Misiniz?

0